top of page

Hakkımızda

Firmamız, 2008 yılında sanayi sektöründeki şirketlere proje tabanlı destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ar-Ge ve yatırım projelerinin yönetimi ve finansmanı konularında yüksek kalitede hizmet anlayışı ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi sayesinde kısa sürede birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır.

Ülkemiz, sanayileşme eşiğini aşmak ve dünya teknolojisine yetişebilmek için Ar-Ge ve ürün geliştirme kabiliyetini artırmadan ilerleyemez. Ürün geliştirebilme, yeni ürünler tasarlayabilme, üretim yöntemleri ve prosesleri geliştirebilme, yeni yöntemler oluşturabilme, iş süreçlerini ve organizasyonları geliştirebilme, yeni tasarımlar yapabilme, teknolojinin temelini oluşturan bilimi üretebilme yetenekleri, ülkemizin ilerlemesi için önemlidir. Kalen yetkili mühendisleri, 22 yıllık Ar-Ge proje değerlendirme, hazırlama ve izleme deneyimine sahiptir.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana birçok firma ile Ar-Ge ve yatırım projeleri geliştirmiştir. Bu projelerin büyük bir kısmı devlet kurumları tarafından hibe olarak desteklenmiştir. Çözüm ortağı olarak çalışılan firmalar için projenin başından sonuna kadar tüm süreçleri yönetmekte ve verilen hizmetlerin firmalara minimum yük getirmesi sağlanmaktadır.

Kuruluşundan bugüne emin adımlarla büyüyen Firmamız, birlikte çalıştığı firmaların gelişip büyümeleri için çabalarını sürdürmekte, mühendislik ve danışmanlık konularında ihtiyaç duyulan bilgi ve hizmetleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, tüm müşterilerimizi, onlar için en faydalı hibe ve teşviklerden faydalandırmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yatırım teşvikleri ve diğer devlet destekleri alanında ülkemizde lider firma olmaktır.

bottom of page